Kolumna II

Podziękowanie dla Piotra Kuźniaka za pomoc
w zbiórce pieniędzy dla dzieci ze Stowarzyszenia
„Przyjaciel”. Oborniki, 2002r.

Podziękowanie dla Piotra Kuźniaka za pomoc okazaną przy realizacji programu edukacyjnego „Daj Sobie Szansę”. Jarocin, 2002r.

Postanowieniem z dnia 9 czerwca 2004r. Pan Piotr Walenty Kuźniak odznaczony został ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI przez Prezydenta R.P.

Wielkopolskie Stowarzyszenie Wolontariuszy Opieki Paliatywnej „Hospicjum Domowe” przyznaje Dyplom Przyjaciela Hospicjum Panu Piotrowi Kuźniakowi w podziękowaniu za życzliwość i otwarte serce dla Hospicjum Domowego. Prezes WSWOP „Hospicjum Domowe” Dr n med. Anna Jarzewska-Sawińska.
Poznań 2006r.

XXVIII Zaniemyskie Bitwy Morskie z Podziękowaniem za koncert „Wspomnienie Czesława Niemena” Piotrowi Kuźniakowi. Zaniemyśl, 2006r.

Piotr Kuźniak-Piosenkarz Nagrodzony Dyplomem „Medialna 10-ka Wielkopolski” za życzliwość i skłonność do współpracy z mediami w roku 2006.Poznań. Wielkopolskie Porozumienie Dziennikarzy.

Srebrna Odznaka „Przyjaciel MOPR” Dla Pana Piotra Kuźniaka. Poznań, 2008r.

Liczne Podziękowania dla Pana Piotra Kuźniaka za charytatywny udział i współorganizację od dziesięciu lat „Majówek w Ogrodzie Botanicznym” Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu, na rzecz „Hospicjum Domowego”. Poznań, 2011r.

Liczne Podziękowania dla Pana Piotra Kuźniaka za udział w koncertach charytatywnych w różnych Ośrodkach Pomocy Społecznej, „Biesiady Seniorów” i program „Kolędy”, na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat. Poznań, 2011r.

Kwiecień 2011r.Z okazji 45-lecia zespołu „Trubadurzy” uhonorowany statuetką „Złoty Glob”

Z okazji 45-lecia zespołu „Trubadurzy” uhonorowany statuetką „SAWP”, Stowarzyszenia Artystów Wykonawców Utworów Muzycznych i Słowno Muzycznych.
Kwiecień 2011r. Odznaczony przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP, Brązowym Medalem „Zasłużony Kulturze GLORIA ARTIS”.


 

koniec